Wieczór teatralno-muzyczny “Przedwczoraj i Pojutrze”

Scena Letnia Teatru BOTO w Młodym Byronie zaprasza na spektakl Grupy Teatralnej JAKA?

7.08.2013, godz.21.00

Dworek Sierakowskich

Bilety: 20 zł

Oficjalna strona Grupy Teatralnej JAKA?

FB

Wieczór teatralno-muzyczny „Przedwczoraj i Pojutrze” w wykonaniu Grupy Teatralnej JAKA? to liryczny, a zarazem zabawny „dialog” Kobiety z Mężczyzną. Jeśli PRZEDWCZORAJ Twój mężczyzna nie dostarczył Ci wrażeń, od których rozbolały Cię: głowa, pięta, pępek i łopatki, bądź pewna, że dokona tego POJUTRZE!

Grupa Teatralna JAKA? powstała w 2008 roku w Domu Kultury w Targanicach w pomieszczeniach „starego magla”, a obecnie w jej skład wchodzą: Aldona Zawada, Karolina Buda, Kinga Rusinek, Justyna Gajczak i Anna Kolber. Akompaniament i aranżacje utworów przygotowujeDariusz Wilk– absolwent Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz instruktor CKiW w Andrychowie.

Grupa pracuje także pod kierunkiem Kingi Piesko – absolwentki Animacji społeczno-kulturalnej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz instruktora w Domu Kultury w Targanicach. Grupa stworzyła przez te lata kilkanaście autorskich projektów teatralnych i muzycznych. W jej wykonaniu można było zobaczyć spektakle: „Oddaj mi-sie!”, „Wysokie obcasy”, „Klaks(ON)”, „W starym kinie”. Spektakle te były gorąco przyjęte przez publiczność i otrzymały nagrody na ogólnopolskich przeglądach artystycznych (m. in. wyróżnienie, nagroda aktorska, nagroda specjalna na Ogólnopolskim Otwartym Festiwalu Teatrów Amatorskich ODEON 2011 i 2012). Ponadto uczestniczki Grupy Teatralnej JAKA? zdobywają indywidualne nagrody w konkursach wokalnych na terenie całego kraju (m. in. I nagroda i wyróżnienie w Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Poetyckiej i Turystycznej PIOSTUR GOROL SONG w 2010 r., klasyfikacja i występ na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie w 2010 r., I miejsce w OKR w eliminacjach centralnych we Włocławku w 2012 r., wyróżnienie w Konkursie „Pamiętajmy o Osieckiej” w Sopocie w 2012 r. i in.)

Dodaj komentarz