Rumia: W podróż dookoła świata z klaunem Pinezką

W podróż dookoła świata z klaunem Pinezką

Czas spakować walizki i wyruszyć w teatralną podróż dookoła świata wraz z bajkową postacią – klaunem Pinezką. Podczas bezpłatnego spektaklu w Porcie Rumia CH Auchan, najmłodsi goście odwiedzą między innymi Rosję, Ekwador, Norwegię – a nawet Marsa – nie odrywając nóg od ziemi! Maluchy dowiedzą się również, który środek lokomocji jest najszybszy.

Podróżować można różnymi sposobami. Już w najbliższą niedzielę, 15 września najmłodsi fani spektakli teatralnych, przyjrzą się im wszystkim. Na piechotę, samochodem, rowerem, balonem, a nawet rakietą – mali goście Portu Rumia wyruszą w podróż po całym świecie, a także poza kulę Ziemską.

W podroży towarzyszyć im będzie wesoły klaun Pinezka oraz jego koleżanka Miminka Iwonka. Wspólnie z maluchami, bohaterowie odwiedzą takie miejsca jak Turcja, Meksyk, Szwecja, Francja czy Chiny i przeżyją wspaniałe przygody. Uczestnicy spektaklu spotkają również mieszkańców z różnych zakątków planety, a nawet kogoś, kto zamieszkuje Marsa.

Teatralna podróż odbędzie się w ramach cyklu bezpłatnych spotkań „Niedziele jak z bajki”. Pełna przygód wędrówka po kontynentach rozpocznie się w niedzielę, 15 września w Porcie Rumia CH Auchan przy ulicy Grunwaldzka 108 w Rumi. Spektakl „Podróże klauna Pinezki” odegrany będzie trzykrotnie, o godzinie 13:00, 15:00 i 17:00.

Dodaj komentarz