Praktyki w Teatrze Gdynia Główna

Teatr Gdynia Główna poszukuje praktykantów i stażystów.

Poszukiwane są osoby odważne, z dobrym lekkim piórem, społecznie zaangażowane i pozytywnie zakręcone na punkcie teatru. To doskonała okazja dla wszystkich entuzjastów siódmej muzy, którzy chcieliby dowiedzieć się, jak wygląda organizacja teatru „od kuchni”. To również możliwość poznania niesamowitych ludzi o podobnych zainteresowaniach i zdobycia doświadczenia w miłej atmosferze.

W zakres obowiązków osoby odbywającej praktykę będzie wchodziło wspieranie bieżącej działalności Teatru. Codzienność pracy polega na pomocy w promocji wydarzeń kulturalnych, pracy biurowej oraz – last but not least – współpraca przy przygotowywaniu programu działalności kulturalnej.Praktykanci znajdą także miejsce na podzielenie się dotychczasowym doświadczeniem animacyjnym, fotograficznym, językowym itp. Liczy się inicjatywa także w kwestii niekonwencjonalnych form promocji teatru (happeningi, wejście w tkankę miasta).

Tryb realizacji stażu będzie wynikał z bezpośrednich ustaleń między stażystą a instytucją oferującą miejsce stażowe, może to być dowolna kombinacja godzin i dni, w rezultacie dająca czas realizacji stażu od 160 godzin do 320 godzin.

Stażyści i praktykanci nie otrzymują wynagrodzenia za udział w projekcie. W zamian TGG oferuje możliwość bezpośredniego kontaktu z artystami i działaczami na polu kultury; poznania kuluarów organizacji offowego teatru oraz zaświadczenia z praktyk i referencje. Dodatkowo zapewnia wstęp na wszystkie wydarzenia Teatru.

Kontakt dla zainteresowanych:
58 351 15 12
600 306 634
teatr@teatrgdyniaglowna.pl

Dodaj komentarz