25.03 Szary domek, Nowy Teatr

Prapremiera na podstawie książki, która została napisana i zilustrowana przez laureatki pierwszej edycji konkursu „Piórko 2015. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci”

Termin: 25.03.2017, godz. 18.00
Miejsce: Nowy Teatr

autor: Katarzyna Szestak
reżyseria i adaptacja tekstu: Jerzy Machowski
dramaturg: Edyta Januszewska
scenografia i kostiumy: Ľudmila Bubánová
muzyka: Ignacy Zalewski

Obsada: Monika Janik, Adam Jędrosz, Bożena Borek, Krzysztof Kluzik

Szary domek to nietuzinkowa opowieść o poszukiwaniu prawdziwej przyjaźni i przezwyciężaniu tego co niemożliwe. W Szarym domku nic nie jest takie jakim się zdaje. Wilk może być artystą, Noc zwinąć się w kłębek i zasnąć w piwnicy, a Wiedźma udowodnić, że jest najmilszą osobą na świecie. Wraz z tytułowym bohaterem zerkamy w zakamarki swojego wnętrza, odkrywamy w nim prawdy, które były na wyciągnięcie ręki lub przypominamy sobie o tych, które zdążyły już obrosnąć kurzem. Szary domek to historia piękna, wzruszająca, pełna refleksji, która pobudzi wyobraźnię widza w każdym wieku.
Spektakl powstanie na podstawie książki, która została napisana i zilustrowana przez laureatki pierwszej edycji konkursu „Piórko 2015. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci” oraz przy współudziale finansowym Jeronimo Martins Polska S.A. – właściciela marki Biedronka.

 

Dodaj komentarz