2-6.10 / 13 Międzynarodowy 17 Festiwal ANIMO

Przedfestiwalowa NOC BILETÓW – 21 września 2018, godz. 19:00

Wydarzenie na FB

W programie:

02.10.2018 godz. 17:00 – OTWARCIE WYSTAW ANIMO 2018
ANDRZEJ I MARTYNA DWORAKOWSCY/ POLSKA
WYSTAWA
czas trwania 02.10.2018 – 06.10.2018

02.10.2018 godz. 17:30 – OTWARCIE FESTIWALU ANIMO 2018
THE COMPANY RED ANGELS/ FRANCJA
ALONE?
Nurt GENERACJE/ czas trwania 55 min./ 8+
Duża Scena – ul. Katedralna 18

3.10.2018/04.10.2018/05.10.2018 godz. 09:00
PETRONELA DUSA /SŁOWACJA
TEATR OBRAZKOWY
Nurt W(artsztaty)/ czas trwania 45 min. /9+
Sala lustrzana – ul. Katedralna 18

3 .10.2018/04.10.2018/05.10.2018 godz. 09:00
06.10.2018 godz.12:30
KRZYSZTOF FALKOWSKI / POLSKA
WARSZTATY ANIMACJI MARIONETKAMI
Nurt W(artsztaty) / czas trwania 45 min./ 7+
Sala kolumnowa – ul. Katedralna 18

3 .10.2018 godz. 10:30
THEATER DES LACHENS/ NIEMCY
MAŁY WIATR
Nurt PREZENTACJE/ czas trwania 50 min./ 4+
Duża Scena – ul. Katedralna 18

3 .10.2018 – 05.10.2018 godz. 12:30
MIRO DUSA/ SŁOWACJA
PAPIEROWE PUDEŁKO
Nurt W(artsztaty) / czas trwania 6x po 2h/ 12+
Sala kolumnowa – ul. Katedralna 18

3 .10.2018 – 06.10.2018 godz. 12:30
LAURA BARTOLOMEI/ WŁOCHY
THE BODY AS MATERIAL
Nurt W/ / czas trwania: 8x po 2h/ 16+
Sala lustrzana – ul. Katedralna 18

03.10.2018 – 06.10.2018 godz. 12:30
BENCE SARKADI/ WĘGRY
IMPROWIZACJA
Nurt W/ czas trwania: 8h po 2h/ 16+
Czarna Sala – ul. Słowiańska 13

03.10.2018/04.10.2018/05.10.2018 godz. 16:30
MAŁGORZTA SADY/ POLSKA
KINO NA PIĘTRZE
Nurt ANIMACJE/ czas trwania: 35 min. /14+
Czarna Sala – ul. Słowiańska 13

03.10.2018/04.10.2018/05.10.2018 godz. 17:00
MACIEJ HANUSEK/ POLSKA
DŹWIĘKOWE SPA
Nurt W/czas trwania: 90 min. /14+
Muzeum Zamkowe – ul. Katedralna 1

03.10.2018 godz. 17:30
TEATR LALEK ZACZAROWANY ŚWIAT/ POLSKA
TUBA DEI I ANIOŁY
Nurt GENERACJE/ czas trwania 45 min./ 6+
Czarna Sala – ul. Słowiańska 13

03.10.2018 godz. 19:30
TEATRU MALABAR HOTEL / POLSKA
TUTLI-PUTLI- KTO JEST DZIKI?
Nurt PREZENTACJE/ czas trwania: 80 min/ 16+
Duża Scena – ul. Katedralna 18

04 .10.2018 godz. 10:30
TEATRU MALABAR HOTEL / POLSKA
ĆWICZENIA STYLISTYCZNE
Nurt PREZENTACJE/ czas trwania: 90 min/ 16 +
Duża Scena – ul. Katedralna 18

04 .10.2018 godz. 17:30
TEATR BARNABY MARCIN MARZEC/ POLSKA
CALINECZKA/ PREMIERA
Nurt GENERACJE/ czas trwania: 50 min/ 6+
Czarna Sala– ul. Słowiańska 13

04.10.2018 godz. 19:30
TEATR KARLSSON HAUS/ ROSJA
ODYSEUSZ
Nurt PREZENTACJE/ czas trwania 60 min./14+
Duża Scena – ul. Katedralna 18

05.10.2018 godz. 10:30
UNIA TEATR NIEMOŻLIWY / POLSKA
DRUGI POKÓJ – impresja według Zbigniewa Herberta
Nurt PREZENTACJE/ czas trwania 40 min./ 14+
Czarna Sala– ul. Słowiańska 13

05 .10.2018 godz. 17:30
DAVID ZUAZOLA / CHILE/HISZPANIA
THE GAME OF TIME
Nurt GENERACJE/ czas trwania 49 min./ 10+
Czarna Sala – ul. Słowiańska 13

05 .10.2018 godz. 19:30
HILARY CHAPLIN/ USA
THE LAST RAT THERESIENSTADT
Nurt PREZENTACJE/ czas trwania 50 min./ 14+
Duża Scena – ul. Katedralna 18

06 .10.2018 godz. 10:30
STUDIO TEATRALNE BLUM/ POLSKA
CO TO?
Nurt PREZENTACJE/ czas trwania 40 min./ 0+ do 4 +
Duża Scena – ul. Katedralna 18

06 .10.2018 godz. 17:30
TEATRODISTINTO / WŁOCHY
THE BLACK SHEEP
Nurt GENERACJE/ czas trwania 45 min./ 6 +
Duża Scena – ul. Katedralna 18

06.10.2018 godz. 19:30
TARA GAYAN / POLSKA
KONCERT
Nurt ANIMACJE/ czas trwania 60 min./ 16+
Czarna Sala – ul. Słowiańska 13