Zakwalifikowani artyści i zespoły do konkursu „Witkacy pod strzechy”

22. Międzynarodowy Konkurs Interpretacji Dzieł Stanisława Ignacego Witkiewicza „Witkacy pod strzechy”.

Szanowni Państwo!

Z radością przedstawiamy listę Artystek, Artystów, Teatrów, Zespołów i wszelkich Twórców zakwalifikowanych do udziału w 22. Międzynarodowym Konkursie Interpretacji Dzieł Stanisława Ignacego Witkiewicza „Witkacy pod strzechy”, który – dla przypomnienia – odbędzie się w dniach 18-21 września w Teatrze Rondo w Słupsku!

Gratulujemy i do zobaczenia!

STKT Teatr Rondo

W sprawach wszelakich prosimy kontaktować się z Michałem Studzińskim – 600075536, m.studzinski@sok.slupsk.pl

  1. Teatr Kropka – „Szewcy”, Kazachstan;
  2. Teatr Doraźny – „Czysta blaga”, Ostrowiec Świętokrzyski;
  3. Krejzole, Warsztat Terapii Zajęciowej Diament – „Przebrzydlactwo”, Słupsk;
  4. Asz.Teatr – „W małym dworku”, Poznań;
  5. Teatr Zamkowa 2 – „Odważna księżniczka Magdalena i Karaluchy czyli wybór z witkacowskich Juweniliów”, Bytów;
  6. Nicola Łazarów – występ w konwencji recytatorskiej, Poznań;
  7. Teatr Improwizacji Tadam – „Sceny Odwitkacowskie – spektakl improwizowany”, Łódź;
  8. Bożena (Bea) Grabowska – „(Nie) Czysta Forma – Miłość i Śmierć”, Norwich, Wielka Brytania;
  9. Aleksandra Barcikowska – „Tutli Putli”, Słupsk;
  10. Mateusz Szemiel – „Mózgi w słoiku”, Oborniki Śląskie;
  11. Karl K. Koch (Karol Koć) – „Concerto piccolo – tra il bianco e rosso”, Toruń;
  12. Mikołaj Prynkiewicz – „Strzęp szewskiego katastrofizmu w kontekście klimatycznej zagłady”, Słupsk;
  13. Karolina Aksinowicz – „Babie lato” film animowany, Szypliszki,
  14. Artystyczne Siły Połączone – „Witkacy na słowa, dźwięki i…”, Słupsk;
  15. Alicja Małszycka – „Studium Bebechum” – analiza organoleptyczna fizjologicznej potrzeby penetracji wybebeszeń S. I. Witkiewicza, Wrocław;
  16. Paweł Łęczuk – wiersz „Witkacy bez twarzy”, Warszawa;
  17. Agata Kozłowska – biżuteria filcowa, Ciechanów;
  18. Katarzyna Tomasiak – „O rety portrety”, Słupsk;
  19. Dorota Kędzierska – „Fanaberie malarstwo”, Słupsk;
  20. Aleksandra Olesiak – praca plastyczna, Słupsk;
  21. Tomasz Popławski – „Witkacy patrzy”, Słupsk;
  22. Ryszard Figat – „Autoportret Witkacego – rzeźba w drewnie”, Słupsk;
  23. Wiesława Przybyło-Cieślik – Tryptyk z cyklu dzienników „Pamiętniki”, Konstantynów Łódzki;
  24. Maria Aleksandrowicz – „WITKA/TEX”, Słupsk;
  25. Marcin Kosakowski- „Maciej Korbowa i Bellatririx – wideo/vr oraz wystawa wybranych kostiumów”, Warszawa;
  26. Magdalena Chomiak – obrazy z cyklu „Tożsamość”, Toruń;
  27. Aniela Ogrodnik – „Autoportret”, Unisław;
  28. Mateusz Iskra – „Ja.Brat”, Kielce;
  29. Katarzyna Prędotka – „NI.MTRA”, Kielce;
  30. Magdalena Nowak – „WITKACEMU” – cykl fotografii, autoportretów, Gdynia.