Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku uruchamia transmisje internetowe swoich spektakli

W związku z koniecznością odwołania wszystkich imprez z udziałem
publiczności spowodowaną epidemią koronawirusa, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku przechodzi do sieci! W okresie przymusowej izolacji nie chcemy tracić kontaktu z naszymi widzami.

Rozpoczynamy akcję udostępniania online wybranych tytułów z naszego repertuaru. Już w najbliższą sobotę (21 marca 2020 r.) o godzinie 20:00 będą mogli Państwo zobaczyć zapis techniczny spektaklu „Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku” Doroty Masłowskiej w reżyserii Pawła Świątka. Link do spektaklu będzie dostępny
bezpłatnie tylko do obejrzenia i tylko w określonym czasie (24 h) na
naszej stronie internetowej i profilu facebookowym.

Na kolejną emisję zapraszamy w środę 25 marca o godzinie 20:00 – pokażemy Państwu spektakl „Tlen” Iwana Wyrypajewa w reżyserii Aleksandry Skorupy.

W sobotę 28 marca udostępnimy link do zapisu technicznego spektaklu „Ulica” Daniela Odiji w reżyserii Iwo Vedrala.

W środę 1 kwietnia pokażemy „Stan wyjątkowy”  w reżyserii Ludomira Franczaka.

O dalszych planach internetowo repertuarowych będziemy decydować wraz z rozwojem sytuacji epidemiologicznej w naszym regionie. Udostępniane materiały są zapisami technicznymi naszych spektakli – powstały w celach dokumentacyjnych, ich jakość odbiega od realizacji telewizyjnych bądź tych wykonywanych z myślą o prezentacji dla szerszej publiczności.

Prosimy o wyrozumiałość – jest to jedna z nielicznych form, w jakiej możemy się w chwili obecnej z Państwem komunikować.

Zapraszamy do Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku – bez wychodzenia z
domu ;-)