Adepci Baduszkowej proszą o wsparcie w nagraniu płyty

Adepci Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni chcą wydać płytę, na której znajdzie się 17 autorskich piosenek przygotowanych w ramach projektu PRESS JAZZ.

Na portalu Polakpotrafi.pl ruszyła zbiórka pieniędzy. Środki z niej uzyskane zostaną wykorzystane na rejestrację materiału w profesjonalnym studiu oraz wydanie albumu. Potrzebne jest 17 tysięcy złotych. Kliknij w banner poniżej by pomóc.

unicornstring4jpg

Press Jazz jest autorskim projektem muzycznym zrealizowanym w ramach egzaminu III roku Studium Wokalno-Aktorskiego w Gdyni, pod okiem Pati Goli i Krzysztofa Wojciechowskiego, którzy zadbali o warstwę muzyczną. 17 autorskich piosenek, do których powstały teksty inspirowane felietonami, najczęściej z… miesięcznika Zwierciadło. Dla większości było to duże wyzwanie, okazja by zmierzyć się z czymś zupełnie nowym. Efektem ciężkiej pracy są utwory – manifesty, oddające nasze różnorodne charaktery i własne spojrzenie na współczesny świat, ludzi i uczucia, jakimi siebie nawzajem darzymy.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy adeptami najstarszej szkoły musicalowej w Polsce, czyli Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni – siedemnaściorgiem młodych, ambitnych ludzi, chętnych do działania. Od września zaczynamy pracę nad naszym spektaklem dyplomowym (premierę datujemy na początek grudnia na Scenie Kameralnej Teatru Muzycznego w Gdyni) oraz egzaminu z piosenki aktorskiej i marcowego koncertu dyplomowego na zakończenie szkoły. Pomimo dużej ilości czekających na nas wyzwań i obowiązków postanowiliśmy podnieść sobie poprzeczkę, i zrealizować marzenie o nagraniu i wydaniu albumu z naszym autorskim materiałem.

Nasz cel:

Środki uzyskane ze zbiórki zostaną wykorzystane na rejestrację materiału w profesjonalnym studiu oraz wydanie albumu. Wiążą się z tym koszty:

  • wynajmu studia nagraniowego
  • opłacenia realizatora nagrania
  • wykonania mixu i masteringu
  • opłacenia muzyków
  • wytłoczenia płyt
  • druku okładki

Potrzebujemy na to kwoty w wysokości 17 000 zł.

Będziemy wdzięczni za każdą wpłaconą złotówkę. Jeżeli, dzięki Twojej hojności, na nasz projekt wpłynie więcej pieniędzy niż zakładamy, nadwyżkę przeznaczymy na koszty związane z organizacją kolejnego koncertu Press Jazz, abyś miał szansę usłyszeć na żywo to co, dzięki Tobie, może być uwiecznione na płycie!