25-27.06 IX Ogólnopolski Festiwal Teatralny MOST

Termin: 25-27.06.2018 r
Miejsce: Miejski Teatr Miniatura ul. Grunwaldzka 16
Wstęp wolny (na wszystkie spektakle grup młodzieżowych)

Będzie można zobaczyć przedstawienia przygotowane przez młodzież z całej Polski.
IX Ogólnopolski Festiwal Teatralny MOST, czyli Młodzieżowe Otwarte Starcia Teatralne, to gdańska propozycja konfrontacji amatorskich zespołów teatralnych. Podczas festiwalu uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje spektakle oraz uczestniczyć w zamkniętych warsztatach prowadzonych przez profesjonalistów.

Projekt ma na celu przede wszystkim stworzenie wielowymiarowej płaszczyzny wymiany wzajemnych doświadczeń i jest propozycją bezpośredniego dialogu poprzez różnorodne formy teatralne.
Pokazy amatorskich spektakli maja charakter otwarty, zatem zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy pierwsze dni wakacji spędzają w Gdańsku do obejrzenia propozycji młodzieżowych grup teatralnych z całego kraju.

PROGRAM VIII OFT MOST

Poniedziałek 25.06.
11.00-11.45 – rejestracja uczestników
11.45 – rozpoczęcie Festiwalu
pokazy spektakli cz. I
12.00-13.00 – Teatr Pod Mostem, Gdańsk „9/10 przypadków zdarza się w sklepie”
13.20-13.50 – Teatrzyk Błękitnego Czasu, Sopot „Jak Gyom został starszym panem”
14.10-14.40 – Teatr Zamkowa 2, Bytów „Książę i Róża”
14.40-15.30 – przerwa
pokazy spektakli cz. II
15.30-16.10 – Grupa Teatralna Remiza, Serock „Dziób w dziób”
16.30-17.00 – CZEREMUCHY, Żukowo „Sędzina”
17.20-17.50 – Grupa Teatralna ZONK, Legnica „Reorganizacja”

Wtorek 26.06
pokazy spektakli cz. III
11.00-11.45 – Teatr Ephata, Gdańsk „Apokalipsa”
12.05-12.20 – INNA BAJKA, Rybnik „Gdzie jest król?”
12.40-13.20 – Teatr AKCJA, Inowrocław „Poczekalnia”
13.40-14.30 – Hundred Monkeys, Rzeszów „Ostatni”
14.30-15.20 – przerwa
pokazy spektakli cz. IV
15.20-15.55 – Teatr KAPRYS, Łapy „Drwa”
16.15-16.50 – Projekt „w międzyCZASie”, Kraków „Kartki z przeszłości”
17.10-18.00 – Studio Teatralne, Siedlce „Bambuko, czyli skandal w Królestwie Gier”

Środa 27.06
10.00-13.00 – warsztaty dla uczestników
10.00-13.00 – spotkanie instruktorów
14.00 – Gala zakończenia Festiwalu