Do 12.08 zgłoszenia – Witkacy pod strzechy, Teatr Rondo

22. Międzynarodowy Konkurs Interpretacji Dzieł Stanisława Ignacego Witkiewicza „Witkacy pod strzechy”

Chcę być zdrowy chłop morowy!
Chcę głowę trzymać do góry!

Mamy niezmierną przyjemność zaprosić wszystkich artystów inspirujących się twórczością Witkacego do wzięcia udziału w niepowtarzalnym wydarzeniu jakim jest 22. Międzynarodowy Konkurs Interpretacji Dzieł Stanisława Ignacego Witkiewicza „Witkacy pod strzechy”! Unikatowość naszego Festiwalu kryje się w tym, że daje on możliwość skonfrontowania twórczości teatralnej, plastycznej, fotograficznej, awangardowej, muzycznej, klasycznej, filmowej, tanecznej czy jakiejkolwiek innej – warunek jest jeden: musi ona nawiązywać do dzieł, filozofii bądź życia Witkacego. Jesteśmy otwarci na każdą formę wyrazu artystycznego, dzięki czemu „Witkacy pod strzechy” umożliwia zetknięcie się artystów reprezentujących różne nurty i środowiska twórcze.

W tym roku „Witkacy pod strzechy” odbędzie się w dniach 19-21 września 2019 roku w Teatrze Rondo w Słupsku. Ekscentryczne Jury według własnego uznania przyzna nagrody finansowe!

Artystów rozdartych między zamiarem a spełnieniem, zachęcamy do podjęcia decyzji nieprzekraczalnie do dnia 12 sierpnia 2019 r. Regulamin i karta zgłoszeniowa do Festiwalu znajdują się pod linkiem: http://www.witkacy.art.pl/do-pobrania

Zachęcamy również do śledzenia profilu Witkacy pod strzechy na Facebooku, gdzie znajdują się najnowsze informacje i ciekawostki dotyczące Konkursu.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres rondo@sok.slupsk.pl bądź na nr telefonu 600075536.

Do zobaczenia!
Michał Studziński
Komisarz 22. Edycji


Festiwal organizowany przez:
 Słupskie Towarzystwo Kultury Teatralnej – Teatr RONDO
 Słupski Ośrodek Kultury

Współorganizacja i wsparcie wszelakie:
 Instytut Witkacego
 Pismo „Witkacy! czyste dusze w niemytej formie”

Zadanie dofinansowane ze środków Województwa Pomorskiego i Miasta Słupska.

Materiał nadesłany