12-15.07 Program XXII Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA

Lokalizacja: Gdańsk, Stare Przedmieście i Dolne Miasto

PROGRAM:
Czwartek 12.07.2018
(MAPA: https://drive.google.com/open?id=1zJwugEzii0r7oslO9cJGvSrlF1zZijLD&usp=sharing)

21.30 Inauguracja Festiwalu. Wernisaż wystawy FOTO FETA / ul. Jałmużnicza
22.00 Ondadurto Teatro „CAFE EURØPA” / Włochy / 60 min – boisko, ul. Jałmużnicza
___
Piątek 13.07.2018
(MAPA: https://drive.google.com/open?id=1q_qECQNvawiOmW_VBmq2mkhuelbSgGNC&usp=sharing)

16.00 Teatr Plama GAK „Letni sen(s)” / Polska, Gdańsk / 30 min – ul. Łąkowa 39/44, przed siedzibą LPP
17.00 Teatro SÓ „Sorriso” / Portugalia / 30 min – Grodza Kamienna/Kamienna Śluza
18.00 HURyCAN „Asuelto” / Francja/Argentyna/Hiszpania / 40 min – boisko, Reduta Wilk
19.00 Godot „Lullaby” / Portugalia / 45 min – dziedziniec ASP
19.00 Akcja Ważka „POZA” / Polska, Kraków / 30 min – boisko, Dolna Brama
19.00 Teatr Barnaby „Rycerz bez konia” / Polska, Gdańsk / 40 min – Reduta Wilk
20.00 Teatro SÓ „Sorriso” / Portugalia / 30 min – Grodza Kamienna/Kamienna Śluza
20.00 La Industrial Teatrera „Castaways” / Hiszpania, Katalonia / 60 min – krąg drzew, ul. Kurza
20.30 Teatr Barnaby „Rycerz bez konia” / Polska, Gdańsk / 40 min – Reduta Wilk
21.00 Ondadurto Teatro „CAFE EURØPA” / Włochy / 60 min – boisko, ul. Jałmużnicza
21.30 Cia. Maduixa „Mulïer” / Hiszpania / 40 min – boisko, Reduta Wilk
21.30 Teatr Fuzja „Blackout” / Polska, Poznań / 65 – 90 min – plac przy Bastionie Św. Gertrudy + parada

Daan Mathot „DEEP” / Holandia / 10 min / jurta na Placu Wałowym – A1 – spektakl biletowany**
16.30, 17.00, 17.30, 18.00 -> 19.30, 20.00, 20.30, 21.00
___
Sobota 14.07.2018
(MAPA: https://drive.google.com/open?id=1dJ8W9urUS3WzNhqocwWGzAzEc38DIfZm&usp=sharing)

15.00 Teatr Barnaby „Calineczka” / Polska, Gdańsk / 40 min – Reduta Wilk
16.00 Teatro SÓ „Sorriso” / Portugalia / 30 min – Grodza Kamienna/Kamienna Śluza
17.00 HURyCAN „Asuelto” / Francja/Argentyna/Hiszpania / 40 min – boisko, Reduta Wilk
18.00 Godot „Lullaby” / Portugalia / 45 min – dziedziniec ASP
18.00 Teatr Barnaby „Calineczka” / Polska, Gdańsk / 40 min – Reduta Wilk
18.30 Teatro SÓ „Sorriso” / Portugalia / 30 min – Grodza Kamienna/Kamienna Śluza
19.00 Teatr Pantomimy MIMO „W Niemym Kinie” / Polska, Warszawa / 50 min – Plac Wałowy
19.00 Visual Theater Company CCOT „Massager” / Korea / 50 min – okolice Bastionu Żubr
19.00 Bash Street Theatre „Bellevue Hotel” / Wielka Brytania / 55 min – Reduta Wilk
20.00 Joan Català „Pelat” / Hiszpania, Katalonia / 40 min – boisko, Dolna Brama
20.00 Cia. Maduixa „Mulïer” / Hiszpania / 40 min – boisko, Reduta Wilk
21.00 Teatr AKT „Płonące laski 4” / Polska, Warszawa / 45 min – plac przy Bastionie Św. Gertrudy
21.00 La Industrial Teatrera „Castaways” / Hiszpania, Katalonia / 60 min – krąg drzew, ul. Kurza
22.00 A3 Teatr „Słońce na wschodzie, na zachodzie księżyc. Sen o nocy letniej”– parada / Polska, Kleszczele / 60 min / start parady – Plac Wałowy
23.00 Cie Deus Ex Machina „Galileo” / Francja / 50 min – Reduta Wyskok

Daan Mathot „DEEP” / Holandia / 10 min / jurta na Placu Wałowym – A1 – spektakl biletowany**
15.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00 -> 20.00, 20.30, 21.00
___
Niedziela 15.07.2018
(MAPA: https://drive.google.com/open?id=1kNk_5bGCsvLoMNehNGwiTSPt4ACgHwfm&usp=sharing)

15.00 Eccentrici Dadarò „Operativi!” / Włochy / 50 min – plac przy Bastionie Św. Gertrudy
15.00 Teatr Barnaby „Rycerz bez konia” / Polska, Gdańsk / 40 min – Reduta Wilk
16.00 Godot „Lullaby” / Portugalia / 45 min – dziedziniec ASP 18.00 bajka – Plac Wałowy
16.00 Teatro SÓ „Sorriso” / Portugalia / 30 min – Grodza Kamienna/Kamienna Śluza
16.30 HURyCAN „Asuelto” / Francja/Argentyna/Hiszpania / 40 min – boisko, Reduta Wilk
17.00 Visual Theater Company CCOT „Massager” / Korea / 50 min – okolice Bastionu Żubr
18.00 Akcja Ważka „POZA” / Polska, Kraków / 30 min – boisko Dolna Brama
18.00 Teatr Barnaby „Calineczka” / Polska, Gdańsk / 40 min – Reduta Wilk
19.00 Eccentrici Dadarò „Operativi!” / Włochy / 50 min – plac przy Bastionie Św. Gertrudy
19.00 Teatro SÓ „Sorriso” / Portugalia / 30 min – Grodza Kamienna/Kamienna Śluza
20.00 A3 Teatr „Słońce na wschodzie, na zachodzie księżyc. Sen o nocy letniej” – parada / Polska, Kleszczele / 60 min / start parady – Plac Wałowy
20.00 Joan Català „Pelat” / Hiszpania, Katalonia / 40 min – boisko, Reduta Wilk
20.00 La Industrial Teatrera „Castaways” / Hiszpania, Katalonia / 60 min – krąg drzew, ul. Kurza
21.00 Teatr Pantomimy MIMO „W Niemym Kinie” / Polska, Warszawa / 50 min – Plac Wałowy
21.00 Bash Street Theatre „Bellevue Hotel” / Wielka Brytania / 55 min – Reduta Wilk
22.00 Teatr Ósmego Dnia „Dzieci Rewolucji” / Polska, Poznań / 60 min – boisko, ul. Jałmużnicza

Daan Mathot „DEEP” / Holandia / 10 min / jurta na Placu Wałowym – A1 – spektakl biletowany**
15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 17.30 -> 19.00, 19.30, 20.30
_____
*Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w programie
**bilet 5 zł, do kupienia w kasie na Placu Wałowym. Kasa czynna na godzinę przed pierwszym spektaklem.
Organizatorzy: Miasto Gdańsk, Gdański Archipelag Kultury, „Plama” Gdański Archipelag Kultury