V BytOFFsky Festiwal: Program

 

V BytOFFsky FESTIWAL – NATURA I KULTURA
26-29 WRZEŚNIA 2013PROGRAMCzwartek 26 września

17.30 – Teatr Małych Form – Mieczysław Giedrojć „Łagodna” (Muzeum)
19.00 – Unia Teatr Niemożliwy „Drugi pokój” (BCK)
20.00 – Zespół Cieśni i Tańca – Magda Jędra /taniec, Anita Wach / taniec, Tomek Ziętek / klawisze, trąbka, Kuba Staruszkiewicz / perkusja, Olo Walicki / kontrabas, klawisze (Dziedziniec Zamku)
22.00 – BytOFFsky Jam Session – Olo Walicki, Kuba Staruszkiewicz, Maciej Trifonidis (Klub Festiwalowy „Jaś Kowalski”)

Piątek 27 września

17.00 – Smak av Markaryd – „Första gången…” – koncert (BCK)
18.30 – Teatr Realistyczny – „Manifest” (BCK)
19.30 – Teatr Snów „Pokój” (Rynek)
20.00 – wernisaż wystaw: „Sownik” grupy plastycznej Gwasz oraz grup warsztatowych
20.30 – Domowe Melodie – koncert (BCK)
22.00 – Loopus DUO – Robert Jaworski i Sebastian Madejski; koncert (Klub Festiwalowy „Jaś Kowalski”)

Sobota 28 września

11.30 – Teatr Władca Lalek – „Bajki z malowanej skrzyni”, spektakl dla dzieci (BCK)
17.00 – Grzegorz Szlanga „Uśmiech Dostojewskiego” (Muzeum)
18.30 – Teatr Chorea – Małgorzata Lipczyńska; „napewnomoże” (BCK)
20.00 – Teatr Szwalnia „Bieżeńcy” (gdzieś w mieście – informacja wkrótce)
21.30 – Horny Trees – Paweł Szamburski, Maciej Trifonidis, Hubert Zemler; koncert (Klub Festiwalowy „Jaś Kowalski”)

Niedziela 29 września

12.00 – Warsztat otwarty – „Quest o bytowskim zamku” /gra terenowa z nagrodami/; prowadzenie: Lilianna Grosz (spotkanie na dziedzińcu zamku w Bytowie)
Od 26 września – instalacja fotograficzna „Bytów młodych” przygotowana przez uczniów Gimnazjum Nr 1 w Bytowie pod kierunkiem Jacka Żmuda Trzebiatowskiego /Rynek/

Warsztaty:

czwartek 26.09.2013
8:00 – 11:00 Powstrzymaj Globalne Ocieplenie – (gra symulacyjna, warsztat), prowadzi Piotr Dominiak (animator, trener edukacji ekologicznej); I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie

8.00 – 11.00 Warsztat Capoeiry – prowadzenie: Łukasz „Chuva” Miszta i Artur „Pato” Michalak z Capoeira UNICAR Biała Podlaska; Zespół Szkół Ekonomiczno-Rolniczych w Bytowie

8:00 -12:00 Twórcza reanimacja odpadów – (warsztat otwarty), prowadzi Mariola Jakacka (animator, plastyk) w Gimnazjum Nr 1 w Bytowie

Piątek 27.09.2013
8:00 -11:00 Sprawiedliwy handel – odpowiedzialne rolnictwo (warsztat), prowadzi Piotr Dominiak (animator, trener edukacji ekologicznej); Zespół Szkół Ekonomiczno-Rolniczych w Bytowie

8.00 – 11.00 Warsztat Capoeiry – prowadzenie: Łukasz „Chuva” Miszta i Artur „Pato” Michalak z Capoeira UNICAR Biała Podlaska; I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie

12:00-15:00 Globalne śniadanie (warsztaty), prowadzi Piotr Dominiak (animator, trener edukacji ekologicznej) , Gimnazjum Nr 2 w Bytowie

8.00 – 10.00 „Teatr samorodny – radość tworzenia”. Warsztaty teatralne dla uczniów Szkoły Podstawowej w Niezabyszewie. Warsztaty prowadzą Katarzyna Sygitowicz i Maciej Sierosławski – Teatr Rondo –SOK.

12.30 – 14.30 „Teatr samorodny – radość tworzenia”. Warsztaty teatralne dla uczniów Szkoły Podstawowej w Pomysku Wielkim. Warsztaty prowadzą Katarzyna Sygitowicz i Maciej Sierosławski – Teatr Rondo –SOK.

byttofsky

 

Tagi

Dodaj komentarz