Program tegorocznej FETY

Przedstawiamy szczegółowy program XX edycji festiwalu FETA (14-17.07).

Miejsce: Gdańsk, Stare Przedmieście i Dolne Miasto
Wstep wolny

Czwartek, 14.07.2016

19.30 Cie Abozeta „Un bâton dans la rue” / Francja / 45 min / Plac Wałowy
20.00 Inauguracja Festiwalu. Wernisaż wystawy FOTO FETA – Plac Wałowy
20.30 Cie Abozeta / Francja / 30 min / muzyczna parada – Plac Wałowy
21.00 Jubileusz Teatru Snów: Teatr Snów „Remus” / Polska, Gdańsk / 45 min – boisko, Dolna Brama
22.00 Biuro Podróży „Carmen Funebre” / Polska, Poznań / 60 min – plac pod Bastionem Św. Gertrudy

19.00 – 21.00 Katakrak „L’Animalada” / Hiszpania – Katalonia / instalacja – Plac Wałowy
20.00 – 00.00 FOTO FETA – wystawa fotografii – Plac Wałowy

Piątek, 15.07.2016

16.00 Cie Abozeta „Un bâton dans la rue” / Francja / 45 min – plac, ul. Fundacyjna
16.30 Bram Graafland „The Gillende Keukenprins” / Holandia / 27,5 min – boisko Toruńska / ul. Kamienna Grobla
17.00 Teatr Barnaby „Czerwony Kapturek” / Polska, Gdańsk/ 35 min – Plac Wałowy
17.00 TukkersConnexion „Baron von Münchhausen” / Holandia / 45 min – ul. Kurza
18.00 Dansk Rakkerpak „Big Bang Company” / Dania / 50 min – Plac Wałowy
18.00 Jubileusz Teatru Snów: Teatr PIAN „Przestrzenny” / Polska, Gdańsk / 40 min – plac,Fundacyjna
18.00 Cie Abozeta / Francja / 30 min – parada muzyczna – ul. Łąkowa
19.00 Teatr Barnaby „Czerwony Kapturek” / Polska, Gdańsk / 35 min – Plac Wałowy
19.00 Bram Graafland „The Gillende Keukenprins” / Holandia / 27,5 min – boisko Toruńska / ul. Kamienna Grobla
19.30 A3Teatr Kolekcjonerzy Wzruszeń „Zmysły” / Polska, Kleszczele / 50 min – Plac Wałowy
20.00 Jubileusz Teatru Snów: Teatr 3,5 „Inżynieria Marzeń” / Polska, Dzierzgoń / 40 min – boisko, ul. Dolna Brama
20.00 TukkersConnexion „Baron von Münchhausen” / Holandia / 45 min – ul. Kurza
21.00 Mr Pejo`s Wandering Dolls „The Last Bastion” / Rosja / 50 min – plac pod Bastionem Św. Gertrudy
21.30 Teatr Fuzja „Dywidenda” / Polska, Poznań / 45 min – boisko, Reduta Wilk
22.00 eVenti Verticali „Wanted” / Włochy / 45 min – ściana, ul. Dolna Brama
23.00 antagon theaterAKTion „Ginkgo” / Niemcy / 70 min – Reduta Wyskok

16.00 – 00.00 FOTO FETA – wystawa fotografii – Plac Wałowy
16.00 – 21.00 Katakrak „L’Animalada” / Hiszpania – Katalonia / instalacja – Plac Wałowy
16.00 – 21.00 Teatr Delikates „Marzyciele. Z głową w chmurach” / Polska, Mącze / – Plac Wałowy
22.30 Projekcja filmów dokumentujących festiwal FETA – plac, ul. Fundacyjna

Sobota, 16.07.2016

15.00 Teatr Barnaby „Czerwony Kapturek” / Polska, Gdańsk / 35 min – Plac Wałowy
15.00 Cie Abozeta „Un bâton dans la rue” / Francja / 45 min – boisko, ul. Dolna Brama
15.00 Teatr Pantomimy Mimo „Komedianci” / Polska, Warszawa / 55 min – plac, ul. Dobra
15.00 A3Teatr Kolekcjonerzy Wzruszeń „Zmysły” / Polska, Kleszczele / 50 min / parada: Łąkowa
16.00 Bram Graafland „The Gillende Keukenprins” / Holandia / 27,5 min – dziedziniec ASP
16.00 Studio Eclipse „Two Sink, Three Float” / Belgia / 35 min – przystań wodna Żabi Kruk
16.00 TukkersConnexion „Baron von Münchhausen” / Holandia / 45 min – ul. Kurza
17.00 Dansk Rakkerpak „Big Bang Company” / Dania / 50 min – Plac Wałowy
17.00 Serious Clowns „The Lost Wheels of Time” / Niemcy, Izrael / 45 min – Reduta Wilk
17.00 Teatr Pinezka „Trollowisko” / Polska, Gdańsk / 55 min – plac, ul. Fundacyjna
18.00 Cie Abozeta „Un bâton dans la rue” / Francja / 45 min – boisko, ul. Dolna Brama
18.00 Cie Cacahuète „L’Enterrement de Maman” / Francja / 60 min – ul. Łąkowa
18.00 Teatr Pantomimy Mimo „Komedianci” / Polska, Warszawa / 55 min – plac, ul. Dobra
19.00 Bram Graafland „The Gillende Keukenprins” / Holandia / 27,5 min – dziedziniec ASP
19.00 Studio Eclipse „Two Sink, Three Float” / Belgia / 35 min – przystań wodna Żabi Kruk
19.00 TukkersConnexion „Baron von Münchhausen” / Holandia / 45 min – ul. Kurza
20.00 Cia La Tal „Carilló” / Hiszpania – Katalonia / 45 min – plac pod Bastionem Św. Gertrudy
20.00 Divadlo Continuo „Now?” / Czechy / 60 min – boisko, Reduta Wilk
21.00 Cie Cacahuète „L’Enterrement de Maman” / Francja / 60 min – Plac Wałowy
21.00 Teatr Formy „Pandora” / Polska, Wrocław / 60 min – boisko, Reduta Wilk
22.00 eVenti Verticali „Wanted” / Włochy / 45 min – ściana, ul. Dolna Brama
22.00 Serious Clowns „The Lost Wheels of Time” / Niemcy, Izrael / 45 min – Reduta Wilk
23.00 Burnt Out Punks “The Stockholm Syndrome” / Szwecja / 70 min – Reduta Wyskok

15.00 – 00.00 FOTO FETA – wystawa fotografii – Plac Wałowy
15.00 – 21.00 Katakrak „L’Animalada” / Hiszpania – Katalonia / instalacja – Plac Wałowy
16.00 – 21.00 Teatr Delikates „Marzyciele. Z głową w chmurach” / Polska, Mącze / – plac, Fundacyjna
23.30 Projekcja filmów dokumentujących festiwal FETA – plac, ul. Fundacyjna

Niedziela, 17.07.2016

15.00 Teatr Barnaby „Franek Szpilka Calineczka” / Polska, Gdańsk / 50 min – Plac Wałowy
15.00 Cie Abozeta „Un bâton dans la rue” / Francja / 45 min – plac, ul. Fundacyjna
15.30 Cia La Tal „Carilló” / Hiszpania – Katalonia / 20 min – plac pod Bastionem Św. Gertrudy
15.30 Wandering Orquestra “Wandering Orquestra” / Hiszpania – Katalonia / 55 min – start: Łąkowa/Śluza
16.00 Jubileusz Teatru Snów: Teatry Grupy IM+ “Cztery bajki z Królestwa Lailonii” / Polska, Gdańsk i Gdynia / 60 min – boisko, ul. Dolna Brama
16.30 Cie Abozeta „Un bâton dans la rue” / Francja / 45 min – plac, ul. Fundacyjna
17.00 Teatr Pantomimy Mimo „Komedianci” / Polska, Warszawa / 55 min – dziedziniec ASP
17.00 Studio Eclipse „Two Sink, Three Float” / Belgia / 35 min – przystań wodna Żabi Kruk
17.00 Serious Clowns „The Lost Wheels of Time” / Niemcy, Izrael / 45 min – Reduta Wilk
18.00 Cia La Tal „Carilló” / Hiszpania – Katalonia / 20 min – plac pod Bastionem Św. Gertrudy
18.00 Mr Pejo`s Wandering Dolls „The Last Bastion” / Rosja / 50 min – boisko ul. Toruńska/Kamienna Grobla
18.00 Teatr Pinezka „Trollowisko” / Polska, Gdańsk / 55 min – plac, ul. Fundacyjna
18.30 Teatr Barnaby „Franek Szpilka Calineczka” / Polska, Gdańsk / 50 min – Plac Wałowy
18.30 Wandering Orquestra “Wandering Orquestra” / Hiszpania – Katalonia / 55 min – start: Łąkowa/Śluza
19.30 Cia La Tal „Carilló” / Hiszpania – Katalonia / 20 min – plac pod Bastionem Św. Gertrudy
19.30 Cie Kumulus “Silence Encombrant” / Francja / 90 min – boisko, ul. Jałmużnicza
20.00 Teatr Pantomimy Mimo „Komedianci” / Polska, Warszawa / 55 min – dziedziniec ASP
20.00 Studio Eclipse „Two Sink, Three Float” / Belgia / 35 min – przystań wodna Żabi Kruk
21.00 Jubileusz Teatru Snów: Teatr Snów “Pokój” / Polska, Gdańsk / 45 min – boisko, Dolna Brama
21.00 Serious Clowns „The Lost Wheels of Time” / Niemcy, Izrael / 45 min – Reduta Wilk
22.00 Burnt Out Punks “The Stockholm Syndrome” / Szwecja / 70 min – Reduta Wyskok
TUŻ PO: Burnt Out Punks Soundsystem – Reduta Wyskok – zakończenie festiwalu

15.00 – 00.00 FOTO FETA – wystawa fotografii – Plac Wałowy
15.00 – 21.00 Katakrak „L’Animalada” / Hiszpania – Katalonia / instalacja – Plac Wałowy
16.00 – 21.00 Teatr Delikates „Marzyciele. Z głową w chmurach” / Polska, Mącze / – Plac Wałowy

Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w programie

Dodaj komentarz