8.10 Opera Tu! Tu! – nowy sezon

Druga edycja spotkań operowych dla najmłodszych Opera Tu Tu.

Termin: 8.10, godz. 11.00
Miejsce: Opera Bałtycka
Bilety: Bilety: 25 zł lub bilet rodzinny 2+2 (min. 2 dzieci) w łącznej cenie 64 zł Bilety do nabycia w kasie Opery i za pośrednictwem serwisu bilety24.pl.

Podobnie jak w minionym sezonie artystycznym, proponujemy dzieciom i ich rodzicom teatralno-muzyczną podróż, podczas której najmłodsi, wraz z głównymi bohaterami – rodzeństwem Giovannim i Giuliettą, będą odkrywać operę od podstaw.

Opera Tu Tu to spotkanie przygotowane w formie spektaklu, podczas którego dzieci nie tylko oglądają to, co dzieje się na scenie, ale również same uczestniczą w muzycznych i tanecznych zadaniach proponowanych im przez artystów Opery Bałtyckiej.

Sezon artystyczny 2017/2018 w Operze Bałtyckiej dedykowany jest Francji. W związku z tym również i spotkania z cyklu Opera Tu Tu poświęcone będą tematyce związanej z tym krajem. Każdy odcinek naszego przedstawienia to okazja do poznania nieco innego operowego zagadnienia. Podczas jesienno-zimowych spotkań dzieci wspólnie z artystami będą szukać odpowiedzi na pytania: kim są tajemniczy Akord i Gama, co kogut ma wspólnego z Francją, gdzie ukrywa się kompozytor, jakie języki można usłyszeć w operze, jakie kolędy śpiewają dzieci we Francji czy kto we Francji wchodzi przez komin.

Spotkania przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-10 lat. Do uczestnictwa zapraszamy też rodziców, babcie i dziadków i wszystkich miłośników opery.

Spektakle z cyklu Opera Tu Tu:

8, 15 października, godz. 11 – Bagietka nad Sekwaną
12, 26 listopada, godz. 11 – Dziadek do orzechów, a babcia?
10 grudnia, godz. 11 – Zepsute sanie Mikołaja

TUTU_jesien-zima_2017_B1-page-001

 

Dodaj komentarz