18-20.11 Ogólnopolski Przegląd Małych Form Teatralnych im. Adama Luterka

XI edycja konkursy teatralnego w Wejherowie.

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH

Grupy teatralne
1. Kreator (Krokowa/Puck) – „Nic się nie dzieje, to zaraz przejdzie”
2. Teatr Kod (Dębno) – „Mama”
3. Projekt Mokotów (Słupsk) – „W pudle”
4. Teatr Zamkowa 2 (Bytów) – „Poczciwy miś”
5. Grupa Teatralna Czeremuchy (Żukowo) – „W szuwarach”
6. Teatrzyk Błękitnego Czasu (Sopot) – „Co się stało z naszym czasem?”
7. Chojnickie Studio Rapsodyczne (Chojnice) – „Za wszelką cenę”
8. Kompromisu nie będzie (Sopot) – „Istnieje inne wyjaśnienie”
9. Alchemia (Wejherowo) – „Nasz świat”
10. Teatr Artystów Niezidentyfikowanych „Tan” (Sopot) – „Aby człowiek był człowiekiem, czyli jak żyć szczęśliwie”
11. Teatr ASP w Gdańsku (Gdańsk) – „ŚWIATłość”
12. Teatrans (Gdańsk) – „Świecie Nasza”
Teatry jednego aktora
13. Jakub Szumilas (Wejherowo) – „Skrzypiące drzwi”
14. Kuba Mielewczyk (Puck) – „Nienawidzę”

PROGRAM

Piątek 18.11.2016, Filharmonia Kaszubska
11:00 – 11:15 Przywitanie uczestników XI OPMFT im. Adama Luterka – „Teatr_ON” (foyer)
11:15 – 11:30 Uroczyste otwarcie XI OPMFT im. Adama Luterka
11:40 – 12:05 Spektakl „Nic się nie dzieje, to zaraz przejdzie” – Kreator
12:15 – 12:35 Monodram „Skrzypiące drzwi” – Jakub Szumilas
12:45 – 13:15 Monodram „Nienawidzę” – Kuba Mielewczyk
13:35 – 14:00 Spektakl „opowiedz… Marionetki” – Alchemia
14:10 – 14:30 Monodram „Epilog” – Marta Hewelt – Teatr_ON [POZA KONKURSEM]

14:40 – 15:30 Przerwa

15:35 – 16:05 Spektakl „Poczciwy Miś” – Teatr Zamkowa 2
16:20 – 16:45 Spektakl „W pudle” – Projekt Mokotów
17:00 – 17:20 Spektakl „Aby człowiek był człowiekiem, czyli jak żyć szczęśliwie” – Teatr
Artystów Niezidentyfikowanych TAN
17:40 – 18:10 Spektakl „Teatr rąk i nóg poplątanych” – Teatr „Prawie Lucki” [POZA
KONKURSEM]

19:00 – 21:30 Warsztaty wokalno-teatralne dla uczestników

Sobota 19.11.2016, Filharmonia Kaszubska
10:00 – 10:20 Spektakl „Istnieje inne wyjaśnienie” – Kompromisu nie będzie
10:35 – 11:05 Spektakl „W szuwarach” – Grupa Teatralna Czeremuchy
11:20 – 11:50 Spektakl „Mama” – Teatr „Kod”
12:20 – 12:50 Spektakl „Świecie Nasza” – Zespół „Teatrans”
13:10 – 13:35 Spektakl „Co się stało z naszym czasem?” – Teatrzyk Błękitnego Czasu

13:40 – 14:10 Przerwa

14:15 – 14:45 Spektakl „Za wszelką cenę” – Chojnickie Studio Rapsodyczne/PAT
15:10 – 15:40 Spektakl „ŚWIATłość” – Teatr ASP w Gdańsku

17:00 – 18:00 Spotkania uczestników z jurorami

18:00 – 21:00 Warsztaty wokalno-aktorskie

Niedziela 20.11.2016 Filharmonia Kaszubska
13:00 – 15:00 uroczyste zakończenie XI OPMFT im. Adama Luterka

plakat-xi-opmft

Dodaj komentarz