14.02 Recital Agnieszki Skawińskiej na walentynki

„Może jestem”. Świadoma kobieta w świecie, w którym wszystko jest względne, filozofuje na temat bycia sobą.

Termin: 14.02.2017, godz. 19.00
Miejsce: Teatr Gdynia Główna
Bilety: 35 zł, rezerwacja: kom. 600 306 634; 600 306 632, teatr@teatrgdyniaglowna.pl

Świadoma kobieta, w świecie, w którym wszystko jest względne filozofuje na temat bycia sobą. Wciela się w różne role, rusza do przodu, nabiera doświadczeń, zbiera cięgi, otrząsa się i skacze na głęboką wodę.

To dopiero odwaga, by śpiewać pełnym głosem: Tak to Ja, cały czas Ja. Ciągle jestem. Może jestem…

Najnowszy recital Agnieszki Skawińskiej Może Jestem… skłania widza do zastanowienia się nad własnym „odbiciem w lustrze” to gwarancja doskonałej rozrywki, wyrafinowanej w warstwie muzycznej i tekstowej. Nostalgia i humor przeplatają się ze sobą w wyważonych proporcjach.

Występują:

Agnieszka Skawińska

Absolwentka PPSWA w Gdyni. Zadebiutowała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni w musicalu „My Fair Lady” w reżyserii Macieja Korwina. Przez szereg lat występowała na scenach teatralnych w Polsce a także za granicą w Europie i Ameryce. Organizatorka życia kulturalnego, animatorka i pedagog teatralny. Laureatka wielu konkursów i festiwali na szczeblu ogólnopolskim i wojewódzkim. Obecnie współpracuje z Teatrem Gdynia Główna, gdzie gra „Lady M.” wg Szekspira w reżyserii Idy Bocian. Od 2016r jest dyrektorem Miejskiego Domu Kultury w Rumi.

Agata Oriana Kwahs

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku. Z zawodu muzyk, wiolonczelistka. Jako „Harmonia Dźwięku” udziela się w duecie ze skrzypcami i w trio fortepianowym. Tworzy drobne formy literackie: fraszki, utwory satyryczne, piosenki, spektakle dla dzieci. Jako autor tekstów współpracowała z Teatrem Muzycznym „Junior” w Gdyni. Autorka libretta i tekstów piosenek do musicalu „Szach i Papuga”. Współpracowała ze „Sceną 138” z Gdyni (autorka spektaklu „Wybieg”). Współpracowała z „Teatrem Czwarte Miasto” („Dyzio ma dość” i „Świąteczna Niespodzianka Śnieżka i Bałwanka”) Dla aktorki Agnieszki Skawińskiej, stworzyła recital „Może Jestem…”.

Artur Sychowski

Pianista, kompozytor, improwizator i wizjoner młodego pokolenia, laureat prestiżowych konkursów fortepianowych. Koncertował w wielu krajach Europy, m.in. w UK, Włoszech, Francji, Szwajcarii, Niemczech, Rosji, Serbii, Grecji i na Litwie. Laureat I miejsc w prestiżowych konkursach fortepianowych.

Zarówno autorskie utwory, jak i kompozycje klasyczne i jazzowe wzbogaca o improwizacje, dzięki którym każdy koncert wzrasta do rangi unikalnego oraz niepowtarzalnego wydarzenia.

Dodaj komentarz